Fabrika
WhatsApp

Yaz Mevsiminin Canlandırıcı Etkisini Keşfedin

Yaz Mevsiminin Canlandırıcı Etkisini Keşfedin

 
Bu yaz da tazeliği, mutluluğu ve canlılığı hissettirmeye devam ediyor; ev ve banyolarımıza yaz mevsiminin enerjisini taşıyoruz!
My Home & My Spa koleksiyonlarıyla yazın enerjisini evlere ve banyolara taşıyın. Çubuklu oda kokuları, kolonyalar, mumlar, duş jelleri, sıvı sabun, el ve vücut kreminden oluşan ev, banyo ve bakım setleri ile yaşam alanlarının her köşesine ayrı bir nefes katarak sadece küçük bir dokunuşla ihtiyacınız olan yeniliği hissedin. Mandalina, yeşil çay, limonotu & bal, amber, erguvan, lavanta, mine çiçeği & zencefil, gül, greyfurt ve daha birçok yaz kokan içeriklerle yaz enerjisi ev ve banyo koleksiyonlarımız ile yanınızda!
 

Bodrum’un mis kokularını evinize taşıyın…

Bodrum mandalinalarının canlandırıcı kokusunu eşsiz bir formülle evinize yazı taşıyoruz. Canlandırıcı etkili Bodrum mandalinaları, sıvı sabun, el ve vücut losyonu, kolonya, mum ve oda kokusu seçenekleriyle evin her yerini saracak.
 
Yeşil çay ile duyularınıza detox yapın!
Mucizevi antioksidan yeşil çay özlerinden üretilen yeşil çay kreasyonu, arındırıcı ve yatıştırıcı özelliği ile bu yaz size çok iyi gelecek. Sıvı sabun, duş jeli, el ve vücut kremi, kolonya ve oda kokusu seçenekleriyle ruhunuza iyi gelecek bir yaz hediyesi vermeye hazır olun.
 
Rahatlama zamanı!
Fransa Grasse’dan gelen lavantaların rahatlatıcı kokusunu evinizin her köşesine taşımaya hazırız. Kapıdan girdiğiniz andan lavanta tarlalarının muhteşem atmosferini anımsatacak, dinginlik ve huzur verecek bu özel koku, duş jeli, el ve vücut losyonu, kolonya, mum ve oda kokusu seçenekleriyle size bekliyor.
 
Biraz limon otu biraz bal kokusu…
Limon otunun canlılığı ve balın uyumunu Tayland'dan gelen mis kokan hatıralarda birleştiriyoruz. Limon otu & Bal kreasyonu, sıvı sabun, el ve vücut losyonu, kolonya ve oda kokusu seçenekleriyle evinize bambaşka bir dokunuş yapmaya hazır.
 
Enerji dolu bir yaz!
Taptaze mine çiçeği ve canlandırıcı zencefil karışımı! Zencefilin sıcacık, duyulara hitap eden kokusu ile mine çiçeğinin ferahlık ve enerji veren kokusunu Mine Çiçeği & Zencefil kreasyonunda buluşuyor. Sıvı sabun, duş jeli, el ve vücut losyonu, kolonya ve oda kokusu seçenekleriyle kendinizi şımartmaya hazır olun.